fbpx

Mrs. Universe Estonia 2022

Casting Call! Iluduskonkurssid on tagasi.

Angel Models Agency kuulutab välja castingu Mrs. Universe Estonia 2022 konkursil osalemiseks. Elav Casting toimub  28. – 31. maini 14-18.00 aadressil Keldrimäe 9, Tallinn. Konkursi finaal toimib augustikuus Tallinnas.
Kas oled mõelnud, et sooviksid õnne proovida missinduses? Kas oled juba 18-aastane ning oled naisterahvas? Kui vastasid nendele küsimusele jah, siis see võistlus on mõeldud just sinule! Aeg on vallutada ilumaailma. Tule Eesti mainekaima konkursi Mrs. Universe Estonia 2022 castingule.  Elav casting toimub 28. – 31. 05 Tallinnas, aadressil Keldrimäe 9. Osalema on oodatud kõik naised. Konkursi korraldaja Anna Mikkonen sõnas, et vahet ei ole, kas osaleja on noor ja vallaline, abielus, lahutatud, lastega, lapselapsega või ilma.  „Me ei sea piire, oodatud on kõik naisterahvad! Kui oled osutud valituks, siis osaledki konkursi Mrs. Universe Estonia 2022 finaalis, mis toimub tänavu augustus Tallinnas,“ üles Anna. „Konkurss toimub neljas vanusekategoorias: neiud vanuses 18-27 eluaastat, naisterahvad (abielus, vabaabielus, lahutatud) vanuses 20-45 eluaastat ning iludused, kellel on olemas lapselapsed (vanus ei ole piiratud) ning ilma lapselasteta naisterahvad vanuses 45+,“ täpsustas Mikkonen ning lisas, et konkursi eesmärk leida julgeid, enesekindlaid ja kauneid naisterahvaid, kes suudaksid murda kuvandit, et inimese ilu tuleb lisaks välisest kaunidusest ka inimese sisemusest.  
Konkursi võitjad esindavad Eestit rahvusvahelistel konkurssidel:Mrs Universe, Supermodel Universe, Mrs/Ms Classic Universe, Grandma Universe/Classic Universe, WOMAN of the Universe ning Mrs. Europe.
Kasutage võimalust, sest ilu päästab maailma! Pane tähele, et elus casting toimub 28. -31. mail kell 14.00- 18.00 aadressil Keldrimäe 9, Tallinn. Tule kohale, saame tuttavaks! Lisainfo: telefon 56681138, e-post angelmodelseu@gmail.com
 Castingul osalemine on tasuta. 
logo

Facebook

Liitu meie uudiskirjaga

Search