fbpx

MEIST

Modelliagentuur ja produktsioonifirma Angel Models agency avab uksi ilumaailma.

♥Angel Models agency on uus produktsioonifirma ja modelliagentuur eesti ilumaastikul. Meie agentuur otsib uusi nägusid, mis tulevikus võiksid särada maailma moepoodiumidel ja rahvusvahelistel ilukonkurssidel.

♥Firmal on litsentsid regionaalkonkursside läbiviimiseks. Pakume modellinduse valdkonnas täispaketi: ürituste korraldamine, modelli portfoolio koostamine, castingute läbiviimine moenädalate esitlustele.

♥Meie tiimi kuuluvad oma valdkonna professionaalid, kes lähenevad igale projektile personaalselt ning täieliku pühendumusega. Meie meeskonna tuumiku moodustavad tegevmodellid ning rahvusvaheliste ilukonkursside finalistid, koosseisus on ka eksperdid projektitegevuses ja avalikes suhetes. Olemas kogemus massürituse korraldamisel.

♥Meie firma eelis on professionaalne meeskond, konkursside ning tingimuste lihtsus ja läbipaistvus.

♥Castingu võitja saab õiguse esindada riiki rahvusvahelistel konkurssidel. Meie professionaalne meeskond toetab modelli igas konkursiks ettevalmistamisetapis: looki valimine, PR, online konsultatsioonid kohapeal jms. Modellikooli kavas on defilee, pildistamise ja poseerimise nipid, isikliku brändi loomine jms.

♥Iga aastaga muutuvad moemaailma nõudmised aina rangemaks. On vaja teha suuri pingutusi, et olla muutustega kursis. Meie lähtume oma töös järgmisest põhimõttest: inimene on tõeliselt edukas ja ilus, ainult siis, kui tema isiksus on harmooniliselt arenenud. Keha, välimus ja hinge peaksid moodustama terviku, siis inimene avaneb ja näitab oma tõelist kreatiivsust ja intellekti. Eneseareng, inimese õige suhtumine iseendasse ning elukestev õpe annavad võimalusi eneserealiseerimiseks, oma potentsiaali rakendamiseks ja aitavad saavutada elus edu.
logo

Facebook

Liitu meie uudiskirjaga

Search