fbpx

Mrs. Universe Estonia 2024

Image

Legendi suurejooneline naasmine:
Mrs. Universe Estonia 2024 – Eesti säravaima tähe otsingul!

 
Peale lühikest pausi, uue jõu ja värskendatud koosseisuga, valib Angel Models Agency Eesti kõige kaunima esindaja edasisteks võistlusteks maailmaareenil.Angel Models Agency-l on au kutsuda naisi vanuses 21 kuni 45 eluaastat üle kogu meie armastatud riigi näitama end ja oma talente Mrs. Universe Estonia 2024 iluvõistlusel, saada tohutut kogemust suurel laval, tutvuda uute inimestega, hankida kasulikke tutvusi.

Mrs. Universe Estonia on ainulaadne, litsentseeritud, kahekeelne võistlus koos õppeprogrammiga ja unustamatute elamustega. Võistlejatele pakutakse programmi raames:
• kõnnikoolitust,
• õpetlikke meistriklasse,
• fotosessioone,
• partnerte ettevõtetelt kingitusi,
• foto- ja videosi.

PR-juhi Katerina Lynnik-Dobrjakova sõnul hakkame sel aastal pakkuma võistlejatele tugevamat koolitust, mitmekesistame nende argipäevi, elame läbi paari nädala jooksul väikese, kuid särava elu, laeme iga tagasihoidliku kaunitari eduks, aitame uskuda enda jõusse, süütame silmis särtsu.

Jah, me igatsesime võistlusi pärast COVID-piiranguid, oleme ette valmistanud tihe programmi, anname endast kvaliteetse maksimumi, sest sellise meeskonna, ekspertžürii, uskumatute partneritega ei saa teisiti."Võistlusel osalemine kinkis mulle uusi mõttekaaslasi ja sõbrannasid, avas silmad sellele, kui imeline ja mitmekesine maailm meie ümber on, eriti selgelt mõistad seda rahvusvahelistel võistlustel reisides," ütles Maria, üks endistest finalistidest.

Casting kestab 5. maini. Teil on mõned nädalad, et esitada oma taotlus ja osaleda selles KAUNIS pidustuses.

Castingul osalemiseks saatke lühike kirjeldus endast vabas vormis ja kaks fotot: portree ning täispikkuses (võivad olla amatöörfotod) aadressile angelmodelseu@gmail.com teemaga „Mrs. Universe Estonia 2024 casting“.

Sobivad kandidaadid kutsutakse live castingule.

Ärge laske käest võimalust saada Eesti kõige kaunima naise tiitlit ja krooni, ja muidugi, pakkige oma kohver, sest just teie võite olla see, kes esindab Eestit edasi.
“See saab kindlasti olema uus värske õhu hingamine, hea algus  modelli karjäärile, blogijatele, tavalistele koduperenaistele, neiudele, kes soovivad oma elu muuta, kuid ei tea veel kuidas," ütleb Angel Models Agency asutaja Anna Mikkonen.

19.mail kell 16.00 toimub Viimsi Artiumis Mrs. Universe Estonia 2024 iluvõistluse grand finaal, kus õhtu lõpuks saame teada, kes on see kõige võluvam, säravam, sõbralikum ja andekam neiu, kes esindab Eestit rahvusvahelisel areenil.
Õhtu juhivad oma ala parim ja andekas Juhan Krull ja võluv Angelina Missuro.

Konkursi staari Zürii kooseisus:
Brigita Anton - modell
Denis Kovalenko - Denis Kovalenko Studio omanik
Karina Küppas - Narva-Jõesuu Medical SPA tegevjuht
Greta Korju - tantsija
Meisi Volt - Ettevõtja tvshow host
Tiina Janson, moe- ja iluguru
Olga Nerut/Keisi Lokk - A-tour reisibüroo esindajad
Juls - koreograaf ja meisterklasside juhendaja
Fitania - lilleekspert
Diana Pogosjan - VillaTv osaleja
Annely Juomalainen - Tanko Oü esindaja
Katerina Lynnik-Dobryakova - jumestaja Kalynna Ilustuudio omanik ja Angel Model Agency Pr manager
Anna Maisuradze, Mrs Universe Estonia 2022
Jelena Levsunov - stilist
Liina Kaev - Haabersti Linnaosa Valitsuse esindajaja
Ja teised...


 
logo

Company

Facebook

Subscribe To Our Newsletter

Search